DreamClick

Základní informace o DreamClick LVT

Inovační řízení

Beauflor je divizí největšího Evropského výrobce krytí podlah – B.I.G. group.V krátkém časovém období jsme získali mezinárodní pověst jako výrobce vinylových podlah té nejvyšší kvality. Díky jejich intenzivní vášni pro vědu a vývoj navíc dosáhují záviděníhodné pozice v průmyslu výroby podlahových krytin.

Beauflor znamená inovaci: po vinylových rolích s unikátní šířkou 5 metrů, vinylových podlahách s anti – bakteriálním ošetřením a po ultra nízkých VOC vinylových podlahách opět obrátili průmysl vzhůru nohama.

Tentokrát v podobě Dream Click. Dream Click je vinylová podlaha nejvyšší kvality připravená v prknech, které mají unikátní a kvalitní dream click systém, pro nejsnadnější dosažitelnou montáž.

Dream Click si zcela jistě zaslouží titul vysněné podlahy. Tato podlaha kombinuje krásu, trvanlivost a nízkou náročnost na údržbu. Je nekompromisní k nečistototám, ale příjemná pro nohy.

Tato podlaha může být namontována znovu a znovu, Poradí si s vodou, působí teple, absorbuje zvuk a dá se 100% recyklovat. Ale především je to podlaha, která se dá velice rychle smontovat. Beaurlor tento sen uskutečnil.

Vyjímečně praktická vlastnost podlahy je její unikátní, patentovaný click systém od Dream Click. Tradiční (drážka a péro) systémy mají hrany jen na dlouhých stranách prkna. Navíc jsou obvykle značně křehké, a proto se nedají použít znovu. Dream Click ale používá vyspělou technologii.

Klikací prvky jsou umístěny okolo prkna v pravidelných rozestupech a bezpečně připevněny k pevnému PS – rámu podél jak dlouhých, tak krátkých sranách vinylových prken. To umožňuje přichytit prkna k sobě v potřebném úhlu a dosáhnout tak ideálního spoje.

Prkna a samotný click systém jsou do jisté míry flexibilní, takže se dají spojit i v těžko přístupných místech bez nebezpečí poškození klikacích hran.

 

 Analýza Dream produktu

  1. Vrchní vrstva vyrobená z polyurethanu je extrémě odolná vůči ranám a opotřebení, zachovává si tvar a je zcela vodě odolná. To znamená, že Dream Click může být bez problémů použit v koupelnách, kuchyních, na toaletách a v saunách.
  2. Používaná (zatěžovaná) vrstva je vytvořena z PVC. Pod touto vrstvou je tištěný PVC film, na který je natisknut design.
  3. Solidní PVC podpora slouží jako forma, do které jsou posazeny vrchní vrstvy a zároveň slouží jako spojení s klikací bázi.
  4. Mimořádná patentovaná klikací báze s umístěnými klikacími prvky po všech 4 stranách zaručuje rychlé a jednoduché namontování do všech směrů.
  5. Odolná akustická a protivlhkostní spodní PVC vrstva nejen pohlcuje zvuky, ale zaručuje, že podlaha Dream Click zní jako opravdové dřevo.

Dream Click rozhodně neobsahuje škodlivé změkčovače jako dioctyl ftaláty (DOP). Tyto byly nahrazeny enviromentu přijatelnými komponenty odpovídající nejpřísnějším Evropským regulacím.

Sorry but your country is blacklisted due to high spam amount!
You are not allowed to post any comments!