Podlaha na míru

Podlaha jako sen na míru

Nikdy předtím nebylo namontování podlahy na míru tak jednoduché.

Dream Click – to jsou opravdu unikátní “udělej si sám” podlahy na míru. Díky unikátnímu click systému do sebe prkna zapadají v jakémkoliv směru. Spoje spolu perfektně sedí a kde je to nezbytné, části se dají jednoduše uřezat pomocí nože, pily. Pro nejlepší vizuální vzhled je vhodné namixovat prkna z různých krabic.

Podklad nevyžaduje téměř žádnou přípravu a Dream Click může být namontován na již existující tvrdé podlahové krytiny. Je vhodné dodržet parotěsnou zábranu, působící proti vlhkosti. Systém Dream Click do sebe padne ze všech stran, což umožňuje vytvořit různé vzory jako například chevron.

Po montáži mohou být spoje mezi prkny a zdí uzavřeny silikonem, nicméně to není nezbytné. Click systém nevyžaduje použití žádného lepidla a pokud je zapotřebí, podlaha může být odmontována a opět použita později.

Sen co stojí za to žít

Dream Click Vám ve velice krátkém čase umožňuje vytvořit teplý, půvabný a atraktivní interiér. Nejenže Dream Click vinylové podlahy vypadají autenticky, ale dokonce jsou autentické i na dotyk. Široká nabídka sortimentu dřeva je na dosah, ovšem bez nevýhod originálního materiálu. Můžete si vybrat z 10 variant, každá bude definovat Váš domov od venkovského pohodlí po moderní šik.

Dream Click Palmer Oak Greige

Palmer Oak Greige

Sorry but your country is blacklisted due to high spam amount!
You are not allowed to post any comments!